Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Pacjenci w trakcie terapii są ubrani w bawełniane skarpety, rękawiczki, drewniaki na nogach oraz nauszniki (opaski) – mężczyźni w spodenkach zaś kobiety w strojach kąpielowych lub bawełnianym stroju (spodenki, koszulka). Układ oddechowy pacjenta chronimy maseczką.
Zabiegi krioterapii ogólnoustrojowe w leczeniu ambulatoryjnym stosujemy w sesjach po 10, zaś w rehabilitacji sportowców i w przygotowaniach do zawodów sportowych stosuje nawet dwa zabiegi kriogeniczne dziennie oddzielone sześciogodzinną przerwą.
Efekty w postaci zmniejszenia bólu, obrzęku, rozluźnienia mięśni szkieletowych i zwiększenia ich siły utrzymują się 2-4 godz. Czas ten należy wykorzystać na kinezyterapię lub trening.