O nas

Kilka słów o nas

FiOrt Clinic powstała w 2005 w Piotrkowie Trybunalskim. Została założona przez śp. Dr n.med. Mariusz Pingot. Klinika powstała z myślą o kompleksowej profilaktyce i leczeniu narządu ruchu w sposób indywidualny, niepowtarzalny z doborem metod i technik terapeutycznych w sposób skuteczny i adekwatny do stanu zdrowia pacjenta.

W obecnej chwili klinikę prowadzi Julia Pingot - córka Dr n.med. Mariusza Pingota.

Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją w ortopedii, traumatologii oraz neurologii. Specjalizujemy się w leczeniu kręgosłupa oraz stawów obwodowych wg. najnowocześniejszych metod terapeutycznych oraz przy pomocy aparatów do terapii wielokrotnego impulsu- Pulstar, radiofrekwencji- WinBack Tecar i wielu innych. Posiadamy nowoczesny i szeroko wyposażony park maszynowy, którym posługuje się wykwalifikowana kadra.

Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na Rehabilitację w warunkach ambulatoryjnych oraz Rehabilitację w warunkach stacjonarnych- Oddział Rehabilitacji.

👍 Przyjmujemy Pacjentów po zabiegach operacyjnych jak: endoprotezoplastyki, alloplastyki stawów kolanowych i biodrowych oraz Pacjentów po leczeniu artroskopowym, jak również po operacjach kręgosłupa.

👍W Klinice Pacjentami zajmuje się wykwalifikowana kadra medyczna z dużym doświadczeniem w pracy z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi.

Oferujemy nowoczesny wachlarz zabiegów m.in.

➡️ Terapia Wielokrotnego Impulsu, którą jako pierwszy do Polski i Europy w 2004 wprowadził właściciel FiortClinic śp. Dr n.med. Mariusz Pingot- Specjalisty Rehabilitacji

➡️ Terapia Winback TECAR

➡️ Nowoczesny trójpłaszczyznowy wyciąg kręgosłupa 3D

➡️ Krioterapia miejscowa, krioterapia ogólnoustrojowa- kriokomora

➡️ Komora Normobaryczna – Normobaria

➡️ Fala uderzeniowa

➡️ Kąpiele wirowe kończyn górnych i kończyn dolnych

➡️ Magnetoledoterapia, magnetostymulacja

➡️ Laseroterapia wysokoenergetyczna

➡️ Elektroterapia (wszystkie rodzaje prądów)

➡️ Ultradźwięki, laseroterapia

Klinika słynie z indywidualnego podejścia do Pacjenta, jakości i efektywności wykonywanych zabiegów.

 

KOMORA NORMOBARYCZNA >